BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA NA ZAWSZE!
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma brutto: 0,00 zł

Systemy wystawiennicze najwyższej jakości!

Stoiska targowe na KRAKDENT 2019 - Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie

Od wielu lat przygotowujemy stoiska m.in. na KRAKDENT 2019 - Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie i możemy poszczycić się niemałym gronem klientów wystawiających się na tym wydarzeniu. Profesjonalne systemy reklamowe to element którego nie można bagatelizować, aby przedstawić się jako firma godna zainteresowania podczas imprezy targowej. Niezależnie od tego czy możesz pochwalić się budżetem rzędu dwóch tysięcy złotych, czy może nie jesteś ograniczony żadną kwotą - zaprojektujemy dla Ciebie bezbłędnie dostosowane do Twoich wymagań i budżetu stoisko targowe.

Targi KRAKDENT 2019 - Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie

Wyróżnij się!

Nasze systemy reklamowe odznaczają się wyjątkową jakością wykonania, świetnym oddaniem kolorów oraz wysoką mobilnością. Przy tak obszernym asortymencie nie ma możliwości abyś nie znalazł u nas ścianek wystawienniczych których szukasz. Szukasz niewielkiej ścianki i lady? A może chcesz pójść o krok naprzód i stworzyć stoisko jakiego KRAKDENT 2019 - Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie jeszcze nie miało okazji widzieć? Wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje profesjonalną obsługę. Kompleksowo wspieramy największe imprezy targowe w kraju i poza jego granicami. Wykonane przez nas stoiska wystawiennicze odróżnia trudna do przeoczenia dbałość o szczegóły oraz nieskazitelne wydruki i wyróżniające się oryginalnością kreacje graficzne, przygotowane przez nasz doświadczony dział graficzny.

Oprócz stoisk na targi zaopatrzysz się u nas w wszelkiej maści materiały promocyjne, takie jak na przykład foldery reklamowe, gazetki, teczki ofertowe, czy kartoniki biznesowe. Możemy wykonać również naklejki do zaaranżowania wynajętej przestrzeni boxa.

Każdego roku nasz park produkcyjny z okazji KRAKDENT 2019 - Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie uzbraja cały szereg wystawców. Postaw na godną zaufania firmę - pamiętaj, że w czasie trwania pojedynczych targów, pozyskując nowych kontrahentów, często możesz nawet podwoić obrót w najbliższym roku, co jest skutkiem tego, że to właśnie na takich wydarzeniach stawiają się mający najwięcej do powiedzenia inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach KRAKDENT 2019 - Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

[email protected]

+48 731 89 15 55 

Najczęściej kupowane
Rozkładany stojak na ulotki A4 Rozkładany stojak na ulotki A4 Rozkładany stojak na ulotki A4
445,00 zł 445,00 zł
Rollup Wasp 100 x 210 cm Ekonomiczny Rollup Wasp 100 x 210 cm Ekonomiczny Rollup Wasp 100 x 210 cm Ekonomiczny
169,00 zł 169,00 zł
szt.
Rollup Wasp 80 x 210 cm Ekonomiczny Rollup Wasp 80 x 210 cm Ekonomiczny Rollup Wasp 80 x 210 cm Ekonomiczny
149,00 zł 149,00 zł
szt.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl