BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA NA ZAWSZE!
SZYBKA REALIZACJA
Kategorie blog
Blog - systemy wystawiennicze
Flagi reklamowe
Flagi reklamowe, flagi firmowe, windery  - czym one są? Czy przedstawiana przez nie treść reklamowa czy informacyjna skutecznie dotrze do...
Chmura tagów
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29
Systemy wystawiennicze podwieszane
Systemy wystawiennicze podwieszane

Systemy reklamowe podwieszane tekstylne to nośniki nowoczesne. Do prezentacji logo, sloganu, a nawet grafiki. Ich skuteczność dotarcia treści do odbiorcy jest bardzo wysoka - spowodowane jest to umieszczeniem nośnika na wysokości, która przykuwa wzrok przechodniów/zainteresowanych, ciekawym kształtem, fakturą oraz dobrze dobranym projektem. Wybierane najczęściej i najchętniej przez małych przedsiębiorców, którzy mają ograniczone miejsce do korzystania z systemów wystawienniczych na swojej powierzchni użytkowej. Aczkolwiek robią również furorę w dużych przestrzeniach - w galeriach, dużych biurowcach, marketach. W żadnym z nich ich oddziaływanie nie będzie miało niższych wskaźników sukcesywnego dotarcia treści do odbiorcy. Kampanie reklamowo-marketingowe (nośnikowe) są niezwykle istotne, kiedy liczą Państwo na zwiększenie zainteresowania marką/działalnością/produktem/usługami oraz oczywiście - kiedy liczą Państwo na zwiększoną sprzedaż. 

Oferowane w kilku ciekawych kształtach: kwadratu, prostokąta, koła, stożka, trójkąta oraz oka. Wszystko z myślą o Państwa wizji, oczekiwaniach i różnorodnym guście. Operują aż 5 letnią gwarancją na użytkowanie systemu nadaną od producenta. Montaż oraz demontaż nie wymagają od Państwa użycia jakichkolwiek narzędzi, co skraca wstępne prace przy obsłudze systemu. 


> POLECANY KSZTAŁT: kwadratStelaż systemów tekstylnych stworzony został z solidnego aluminium. Atutami tego rozwiązania są:

  • lekkość całości systemu;
  • łatwość w montażu i demontażu bez narzędzi (system rurkowy z guziczkiem blokującym);
  • bezproblemowe transportowanie konstrukcji (zestaw zawiera specjalną torbę).

Wydruk na materiale tekstylnym. Najważniejsze atuty:

  • grafika ma wyraziste kształty, kontury nie rozpływają się;
  • kolorystyka ma intensywne kolory;
  • jest elastyczny, co ułatwia jego naciąganie;
  • obszyty zamkiem błyskawicznym, aby lepiej dopasować się do stelaża;
  • przystosowany jest do prania i odświeżania grafiki;
  • grafikę można złożyć, oszczędzając miejsca w czasie transportu lub przechowywania.

> Każdy z systemów wystawienniczych tekstylnych posiada własną torbę przystosowaną do przechowywania oraz transportowania produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl