BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA NA ZAWSZE!
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma brutto: 0,00 zł
Musisz to mieć!
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

System podwieszany pod wymiar dla Filmat

0
System podwieszany pod wymiar dla Filmat

Systemy podwieszane na targi to bardzo dobre rozwiązanie dla stoisk małych i dużych. Pozytywnie wpływają na widoczność stoiska i pozwalają je wyróżnić spośród innych znajdujących się na hali. Oprócz wersji standardowo dostępnych w naszej ofercie, wykonujemy również powieszenia targowe pod wymiar, w kształtach o dość sporym zakresie dowolności i takowe zamówiła u nas właśnie firma Filmat Praszka, która postawiła na kształt "koła".

Prosty w założeniach projekt grafiki przygotowali nasi niezastąpieni graficy. Koncept jest estetyczny i nie odwracający uwagi od najważniejszego elementu jakim jest logotyp firmowy. To doskonałe uzupełnienie efektownego stoiska.

Ogromie dziękujemy za powierzone nam zaufanie i zapraszamy w razie kolejnych zapotrzebowań na podwieszenia lub inne systemy wystawiennicze w przyszłości.

Jeśli szukasz podobnego systemu - mieliśmy okazję przygotowywać podwieszenia, które rozpiętością przekraczały nawet 20 metrów - jeśli potrzebujesz czegoś niestandardowego koniecznie skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub sprawdź ofertę standardową poniżej!

 

Systemy podwieszane na targi 

 

Komentarze do wpisu (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl