BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA NA ZAWSZE!
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma brutto: 0,00 zł

Ścianki Reklamowe dla Hästens

Ścianki Reklamowe dla Hästens

Niedawno mieliśmy okazję wykonać wydruk ścianek dla marki Hästens, znanej z najwyższej jakości materaców i łóżek królewskich. Tym razem projekty przystosowane do naszych wytycznych otrzymaliśmy od klienta, który postawił na ścianki tekstylne łukowe o szerokości trzech metrów.

Bardzo często klienci decydują się na wersje łukowe w momencie, kiedy nie chcą aby widoczne były stopy stabilizujące. W przypadku tego systemu nie są one wymagane aby konstrukcja stała pewnie, co wynika z odpowiednio dobranej głębokości. Zarówno w przypadku wersji o szerokości 2,4 m oraz 6 m sytuacja wygląda dokładnie tak samo - stabilność gwarantowana.

Wszystkie nasze systemy tekstylne wykonujemy z najwyższej jakości materiałów typowych dla branży wystawienniczej. W przypadku wydruków jest to materiał Display Stretch 260 g, natomiast konstrukcje wykonane są z wytrzymałego a zarazem lekkiego, anodowanego aluminium. Dzięki temu mimo przystępnej ceny można z powodzeniem zastosować nasze ścianki prasowe do prezentacji produktów premium.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ścianek tekstylnych - zarówno łukowych, jak i prostych. Oferta dostępna po wciśnięciu poniższego przycisku.

 

Ścianki tekstylne 

 

Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl