BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA NA ZAWSZE!
SZYBKA REALIZACJA
Kategorie blog
Blog - systemy wystawiennicze
Flagi reklamowe
Flagi reklamowe, flagi firmowe, windery  - czym one są? Czy przedstawiana przez nie treść reklamowa czy informacyjna skutecznie dotrze do...
Chmura tagów
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
STANDY REKLAMOWE TEKSTYLNE
STANDY REKLAMOWE TEKSTYLNE

Standy reklamowe to systemy reklamowe, wystawiennicze, coraz częściej wybierane i kupowane przez reklamodawców w każdej branży. Podnoszą prestiż, wzbogacają wizualnie prezentowaną reklamę, stawiają firmę/markę w nowoczesnym świetle. Zaciekawiają odbiorców treści reklamowych, przyciągają ich uwagę, zachęcają do podejścia do stworzonego przez Państwa punktu informacyjnego czy stoiska.

Oferta Retio.pl posiada szeroką gamę standów tekstylnych. Standy reklamowe tekstylne oferowane przez Retio.pl to systemy bazujące na konstrukcji z aluminium, na których umieszcza się zadrukowany grafiką materiał stretch. Wydruk na takim materiale gwarantuje Państwu uzyskanie intensywnych barw, które bez wątpienia będą wyróżniały Państwa prezentację spośród innych. 

Atutem tekstyliów jest możliwość prania grafiki, co pozwala na wielokrotne prezentowanie tej samej treści bez poczucia przemijającej estetyki całości prezentacji. Każdy z naszych standów został okrzyknięty mobilnym systemem, ponieważ jest lekki, posiada własną torbę transportową, a montaż zajmuje tylko kilka chwil.

W ofercie Retio.pl każdy znajdzie coś odpowiedniego do swojego gustu i wyobrażenia. Oferujemy zarówno klasyczne kształty, jak i te bardziej udziwnione, unowocześnione, wyprofilowane w nietypowy sposób, jak na przykład stand SNAKE, który widać na załączonych grafikach. Innymi nośnikami modern będą: TUBAPÓŁKSIĘŻYC 3D. Z klasycznych kształtów zaoferujemy Państwu z kolei: MONOLITHSTOWAWAY.

Chcecie Państwo, aby Wasza prezentacja była jeszcze bardziej dostępna dla oczu odbiorców? - Nic prostszego! - Pozwólcie, że zadrukujemy materiał dwustronnie :)

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl