BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA NA ZAWSZE!
SZYBKA REALIZACJA

Rollupy na Targi Firmowe i Eventy

Rollupy na Targi Firmowe i Eventy

Rollupy

Potrzebujesz systemu reklamowego, który będziesz mógł wygodnie przetransportować i rozłożyć przy pomocy praktycznie jednego pociągnięcia ręki – bez żadnych narzędzi? Produktem którego szukałeś są właśnie rollupy, czyli rozwijane z kasety, rolowane bannery które bez najmniejszych problemów przetransportujesz zwykłym samochodem osobowym! Dzięki idącemu w parze z elegancją, minimalistycznemu designowi nie przyćmią one przekazu reklamowego. To bardzo trwałe systemy wystawiennicze, które doskonale sprawdzą się na targach, podczas prezentacji, eventów, imprez firmowych, a nawet jako biurowa dekoracja.

Przy wyborze typu rollupów należy uwzględnić w jaki sposób chcą Państwo z nich korzystać – posiadamy zarówno rollupy outdorowe, które doskonale sprawdzą się jako reklama na zewnątrz budynku, jak i nośniki przeznaczone do stosowania wyłącznie w zadaszonych pomieszczeniach. Poza tym – istotne jest w jak trudnych warunkach system będzie użytkowany oraz z jaką częstotliwością. Posiadamy trzy, główne kategorie tego typu banerów, a są to rollupy ekonomiczne, standardowe oraz premium. Najtańszy z naszych wariantów jest idealny dla mniejszych przedsiębiorstw z ograniczoną zasobnością portfela; dla większych firm świetnym wyborem będą rollupy standardowe, z kolei wersja premium jest przeznaczona dla klientów oczekujących najwyższych standardów – posiadają one dożywotnią gwarancję. Jeśli potrzebujesz większego zasięgu, w ofercie posiadamy również rollupy z dwustronnym wydrukiem, a także wersje XXL.

Jeśli chodzi o systemy reklamowe dajemy Państwu ogromne możliwości – jesteśmy jedną z największych firm działających w tej kategorii w Polsce, dzięki czemu możesz wybierać spośród dziesiątek produktów. Różnią je rodzaje kaset, aspekty takie jak regulacja nóżek, a także wielkość, sposób wykończenia i możliwości mocowania dodatkowych akcesoriów. Kilka modeli cieszy się szczególną popularnością wśród naszych klientów.

Najczęściej zamawiane:

  • Barracuda Premium 1000 mm

Barracuda posiada bardzo wytrzymałą kasetę oraz dodatkowy naciąg grafiki, a także zatrzaskową listwę samoprzylepną z zaślepkami i teleskopowy maszt, dzięki któremu można dostosować wysokość na jakiej znajdzie się grafika. Można do niego dodać akcesoria Linear. W zestawie z wyściełaną, wzmocnioną torbą transportową. Czarny kolor boczków.

  • Wasp Ekonomiczny 850/1000 mm

Wykonany z lekkiego aluminium. Wyposażony w dwie, ruchome stopy stabilizujące oraz składający się z trzech elementów maszt, który napnie rollowany baner. Dzięki ramie zatrzaskowej znajdującej się na górze rollupa, jego rogi nie zagną się i pozostanie idealnie rozwinięty. W zestawie torba transportowa. Posiada rok gwarancji na użytkowanie.

  • Thunder 2 Zewnętrzny 850 mm

Jest to przeznaczony do zewnętrznego stosowania baner dwustronny z bardzo dużą odpornością na wiatr. Posiada dwie, szerokie, obrotowe stopy, które można odczepić, trzyczęściowy maszt typu bungee, a w zestawie znajdują się również cztery śledzie, dzięki którym przymocujesz rollup do podłoża. W zestawie przenośna torba transportowa.

Projekt graficzny

Cena projektu graficznego jest zależna od skomplikowania wytycznych podanych przez klienta, w związku z czym trudno jest podać stały cennik. W przypadku, gdy klientowi projekt nie odpowiada, wykonujemy poprawki aż do momentu jego mailowej akceptacji. Dobrze, aby sugestie zmian były jasno sprecyzowane – najlepiej wypunktowane tak, aby nasi graficy nie mieli wątpliwości co się klientowi nie podoba i co należy zmienić. Zapytaj o koszt projektu mailowo, bądź telefonicznie.

Realizacja zamówienia

Interesują Cię rollupy lub inne systemy reklamowe? Aby je zamówić, skontaktuj się z nami przez maila [email protected] bądź zadzwoń pod numer 731 891 555. Nasze biuro jest czynne w godzinach 8:00 – 16:00. Termin realizacji od momentu akceptacji projektu graficznego, w przypadku tego typu systemów wynosi dwa, do czternastu dni roboczych w przypadku konieczności sprowadzenia z Wielkiej Brytanii. Szczegółowe informacje na temat specyfikacji naszych produktów znajdziesz przeglądając naszą ofertę.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl