BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma brutto: 0,00 zł
Musisz to mieć!
Flaga reklamowa Shimmer 2,5m z napełnianą podstawą Flaga reklamowa Shimmer 2,5m z napełnianą podstawą Flaga reklamowa Shimmer 2,5m z napełnianą podstawą
171,00 zł 171,00 zł
szt.
Rollup Wasp 80 x 210 cm Ekonomiczny Rollup Wasp 80 x 210 cm Ekonomiczny Rollup Wasp 80 x 210 cm Ekonomiczny
131,00 zł 131,00 zł
szt.
Stojak na plakat A4 OWZ Stojak na plakat A4 OWZ Stojak na plakat A4 OWZ
157,00 zł 157,00 zł
szt.
Lada degustacyjna Counta stoisko promocyjne Lada degustacyjna Counta stoisko promocyjne Lada degustacyjna Counta stoisko promocyjne
521,00 zł 521,00 zł
szt.
Rozkładany stojak na ulotki A4 Rozkładany stojak na ulotki A4 Rozkładany stojak na ulotki A4
427,00 zł 427,00 zł
Flaga reklamowa Winder 3,30m Quill Flaga reklamowa Winder 3,30m Quill Flaga reklamowa Winder 3,30m Quill
221,00 zł 221,00 zł
szt.
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

NOWOŚĆ w Retio.pl ! - lada degustacyjna

0
NOWOŚĆ w Retio.pl ! - lada degustacyjna

Lada degustacyjna Counta to nośnik wręcz obowiązkowy przy promocjach, degustacjach, prezentacjach nowego produktu itp. Jest lekki, bo stworzony z plastiku. Tani, bo tylko niedużo powyżej 500 zł, a stworzy użytkującemu od razu małe stoisko, bez konieczności wspomagania się dodatkowymi elementami. Lada nie sprawia trudności podczas transportowania, bo można złożyć ją na płasko, a dodatkowo - posiada specjalnie dostosowana do tego torbę. 

Counta wyróżnia się zaokrąglonym frontem, na którym warto zamontować odpowiednio zaprojektowaną grafikę reklamową. Takie wyprofilowanie nadaje jej nowoczesnego, skrojonego estetycznie wyglądu. Warto również posilić się na zamontowanie grafiki na panelach bocznych - spowoduje to dotarcie do szerszego grona odbiorców, niekoniecznie nadchodzących z naprzeciwka czy stojących vis-à-vis ze stoiskiem. Dodatkowo - zamontowany sztywny fryz z logo Państwa marki zwróci uwagę konsumentów i zapadnie w ich pamięci na długi czas. Oczywiście spowoduje to w późniejszym etapie zwiększoną sprzedaż i zainteresowanie potencjalnych i nowych klientów.

System składa się z dolnej części lady z dwiema półkami z białego tworzywa HIPS (z jęz. polskiego 'polistyren wysokoudarowy' - odporny na stłuczenia, stosowany w przemyśle reklamowym), szyldu z PCV osadzonego na białych, plastikowych rurkowych słupkach oraz torby transportowej. Plastikowy blat w tej ladzie z podwyższonym obramowaniem zapobiega zsunięciu się stojących na nim produktów/materiałów i innych elementów potrzebnym do przeprowadzenia prezentacji. 

Montaż i demontaż jest niezwykle prosty i szybki, bo nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Zapewniony rok gwarancji na użytkowanie. Grafika bezpośrednio drukowana na poszczególnych elementach lub na specjalistycznej folii do naklejania. Jedna i druga metoda spełnia swoje funkcje.


> Zachęcam do zapoznania się z pozostałymi zdjęciami lady oraz jej ofertą: 

Komentarze do wpisu (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl