BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA NA ZAWSZE!
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma brutto: 0,00 zł

Flagi reklamowe

Flagi reklamowe

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Flagi reklamowe, flagi firmowe, windery - czym one są? Czy przedstawiana przez nie treść reklamowa czy informacyjna skutecznie dotrze do konkretnych grup odbiorców? 

Otóż..! - wszelkiego rodzaju flagi są doskonałym i skutecznym nośnikiem każdego rodzaju przekazu. Zwracają na siebie uwagę nie tylko wydrukiem, wielkością, ale także formą, kształtem i współpracą z wiatrem. Podczas powiewu - spójnie rotują z wiatrem, co przyciąga wzroki nawet najmniej zainteresowanych. Nośniki te spotykane są nie tylko przed dużymi marketami, instytucjami czy wielkimi przedsiębiorstwami.. Teraz, nawet mali przedsiębiorcy wyposażają się w windery, bo wiedzą, że produkty te należą do grupy najskuteczniejszych nośników reklamowych w procesie tworzenia świadomości marki wśród odbiorców.

Flagi reklamowe typu Winder, jakie oferuje sklep internetowy Retio.pl dostępne są w 3 popularnych kształtach: CREST, FEATHER, QUILL. W zależności od wyboru różnią się od siebie parametrami wielkości grafiki, po nałożeniu materiału flagowego na maszt różnie się prezentują.

No właśnie.. A propo masztu - maszt, jaki oferujemy wykonany został z włókna szklanego, by zapobiegał złamaniu się podczas powiewu wiatru, nawet tego silniejszego. Ponadto - wybór takiego, a nie innego materiału nadaje mu odpowiedniej lekkości, co sprawia, że jego waga to tylko około 1 kg (mniej lub więcej, w zależności od wyboru wysokości masztu). Lekkość z kolei wiąże się z mobilnością systemu, a mobilność rozumiana jest jako system składający się z kilku elementów, łatwo ze sobą łączonych i rozłączanych w celu wygodnego ich transportowania. Wybór systemu mobilnego, np. flagi reklamowej pozwala na swobodne przemieszczanie się ze swoim produktem, wszelką jego prezentację w różnych miejscach, palcówkach czy na imprezach zorganizowanych. 

W kwestii grafiki - grafika drukowana jest na materiale flagowym, mianowicie Poliester 110g/m2. Jest to materiał lekki, zwiewny, przepuszczający wiatr, aby nie zostać przez niego uszkodzony. Z jednej strony nadrukowywana jest Państwa grafika (awers), z drugiej widoczne jest jego odbicie lustrzane (rewers). Tunel, jaki możecie Państwo wybrać to albo taki, z doszywanej białej, bądź czarnej taśmy, albo taki, z materiału flagi (czyli w kolorze Państwa projektu graficznego). Materiał poliestrowy otrzymał również pozwolenie na jego pranie i odświeżanie (w określonych temperaturach).

Wymiary flag (masztów), jakie oferujemy to: 2.8m, 3.4m, 4.5m i 5.6m ! :) W zależności od wyboru wysokości - parametry przedstawiają się następująco:

CREST
2.8 m - 2450 mm
3.4 m - 3050 mm
4.5 m - 4060 mm
5.6 m - 5000 mm

QUILL
2.8 m - 2000 mm
3.4 m - 2620 mm
4.5 m - 3300 mm
5.6 m - 4300 mm

FEATHER
2.8 m - 2450 mm
3.4 m - 3050 mm
4.5 m - 4060 mm
5.6 m - 5000 mm

Na koniec - podstawa, czyli element do zakupu opcjonalnego - polecanego, ale nie niezbędnego. Decydując się na zakup podstawy musicie Państwo wiedzieć gdzie najczęściej będziecie korzystali ze swoich flag. Poniżej podstawy oferowane przez Retio.pl

Podstawa Square Base do flagi Winder 2,8 - 5,6m Podstawa Square Base do flagi Winder 2.8 - 5.6m

 

Podstawa Large Cross Base - przede wszystkim do flagi Winder 4.5 i 5.6m,a le także tych mniejszych: 2.8m i 3.4m

 

Podstawa Small Cross Base do flagi Winder 2.8 i 3.4m

 

Podstawa Ground Spike do flagi Winder 2.8 - 5.6m

 

Podstawa Ground Plastic Stake do flagi Winder 2.8 i 3.4m

 

Podstawa Drive on car Foot do flagi Winder 2.8 - 5.6m

 

Dodatkowo możemy zaoferować obciążenie podstawy:

  Obciążnik Weight Ring do flagi Winder

 

 

Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl