BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA NA ZAWSZE!
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma brutto: 0,00 zł

Systemy wystawiennicze najwyższej jakości!

Zaufało nam już ponad 2500 firm, między innymi:

Musisz to mieć!
Rollup Wasp 80 x 210 cm Ekonomiczny Rollup Wasp 80 x 210 cm Ekonomiczny Rollup Wasp 80 x 210 cm Ekonomiczny
149,00 zł 149,00 zł
szt.
Rozkładany stojak na ulotki A4 Rozkładany stojak na ulotki A4 Rozkładany stojak na ulotki A4
445,00 zł 445,00 zł
Lada degustacyjna Counta stoisko promocyjne Lada degustacyjna Counta stoisko promocyjne Lada degustacyjna Counta stoisko promocyjne
539,00 zł 539,00 zł
szt.
Rozkładany stojak na ulotki A4 AKRYL Rozkładany stojak na ulotki A4 AKRYL Rozkładany stojak na ulotki A4 AKRYL
355,00 zł 355,00 zł
szt.
Flaga reklamowa Winder 3,30m Quill Flaga reklamowa Winder 3,30m Quill Flaga reklamowa Winder 3,30m Quill
239,00 zł 239,00 zł
szt.
Ścianka reklamowa Tekstylna Łukowa Pozioma 3 x 2,4 m z wydrukiem jednostronnym Ścianka reklamowa Tekstylna Łukowa Pozioma 3 x 2,4 m z wydrukiem jednostronnym Ścianka reklamowa Tekstylna Łukowa Pozioma 3 x 2,4 m z wydrukiem jednostronnym
1 279,00 zł 1 215,05 zł 1 279,00 zł 1 215,05 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Bezpieczne zakupy
  • Wygodne formy płatności
  • Gwarancja na każdy produkt
  • Szyfrowane dane i transakcje
Cenniki do pobrania
Pobierz lub zobacz cennik wszystkich naszych produktów.

Imprezy sponsorowane

Stół na wybory parlamentarne 2019 Stół na wybory parlamentarne 2019 Stół na wybory parlamentarne 2019
311,24 zł 280,12 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość

Imprezy sponsorowane

Prowadzenie firmy i podejmowanie działań, które sprawią, że będzie się ona stale rozwijała to najważniejsze zadania właściciela jakiejkolwiek działalności. Jak można się domyślić, nie jest to jednak łatwe zadanie, z którym każdy daje sobie radę. Wiele firm korzysta w związku z tym z pomocy specjalistów w dziedzinie reklamy. Dzięki temu, powstają dobrej jakości kampanie reklamowe, które są mnie lub bardziej skuteczne. Niezależnie jednak od tego w jakiej branży dokładnie działamy, bardzo ważny jest bezpośredni kontakt z klientami, zarówno z tymi, którzy już korzystają z naszych usług, jak i tych, którzy dopiero się nad tym zastanawiają.

Jedną z form takiego bezpośredniego promowania firmy jest organizacja imprez sponsorowanych, dzięki którym można dotrzeć do bardzo szerokiego grona osób. Oczywiście, jest to swego rodzaju inwestycja, ale jeśli takie wydarzenie zostanie skrupulatnie przygotowane, może nam przynieść bardzo duże zyski. Trzeba zatem naprawdę należycie przyłożyć się do tego, aby wszystko zostało zapięte na ostatni guzik, tak by każda z osób uczestniczących w takiej imprezie zainteresowała się naszą działalnością.

Rzecz jasna, podczas imprezy sponsorowanej należy we właściwy sposób zaznaczyć to, że to właśnie nasza firma jest jej organizatorem, co pomoże w jeszcze lepszy sposób ją wypromować. Należy jednak pamiętać, aby pojawiające się na niej reklamy czy stoiska firmowe były eleganckie i czytelne. Warto w związku z tym, zainteresować się ofertą różnego typu akcesoriów przydatnych podczas imprez sponsorowanych, które znajdują się na naszej stronie internetowej.

Wszystko co niezbędne na imprezie sponsorowanej

Pośród dostępnych w naszej ofercie produktów z pewnością znajdą Państwo odpowiednie produkty, które doskonale wpiszą się charakter tego typu wydarzenia. Dlatego też, zachęcamy do dokładnego zapoznania się z nimi, gdyż takie akcesoria mogą wpłynąć na wzbudzenie zainteresowania potencjalnych klientów firmy.

Niezwykle istotnym elementem każdego stoiska są rzecz jasna odpowiednich rozmiarów ścianki reklamowe, opatrzone stosowną grafiką związaną z działalnością konkretnej firmy. Oprócz nich, bardzo przydatne są także wszelkiego typu banery czy też roll-upy, które postawione w odpowiednich miejscach będą przypominały uczestnikom imprezy o tym, jak firma jest jej sponsorem.

Żadne stoisko nie może być również pozbawione trybunek lub też lad wystawienniczych albo degustacyjnych. Jeśli do zaprezentowania mamy również nieco więcej produktów, warto pomyśleć o stole wystawienniczym, który może być przyozdobiony specjalnym obrusem z logo czy nazwą naszej firmy.

Dla zwrócenia uwagi większej liczby osób, powinniśmy również pomyśleć o zakupie flag reklamowych, które mogą mieć różne rozmiary. Niezwykle przydatne okazują się być też w tym przypadku potykacze oraz wszelkiego rodzaju stojaki na ulotki albo plakaty.

Oczywiście, wszystkie te elementy reklamowe mogą zostać opatrzone spersonalizowaną grafiką, która będzie się kojarzyła z działalnością konkretnej firmy. Dzięki temu, nie będzie żadnych wątpliwości dotyczących tego, kto jest sponsorem danej imprezy.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl