BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA NA ZAWSZE!
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma brutto: 0,00 zł

Systemy wystawiennicze najwyższej jakości!

Zaufało nam już ponad 2500 firm, między innymi:

Musisz to mieć!
Rozkładany stojak na ulotki A4 AKRYL Rozkładany stojak na ulotki A4 AKRYL Rozkładany stojak na ulotki A4 AKRYL
355,00 zł 355,00 zł
szt.
Stojak na plakat A4 OWZ Stojak na plakat A4 OWZ Stojak na plakat A4 OWZ
175,00 zł 175,00 zł
szt.
Flaga reklamowa Winder 3,30m Quill Flaga reklamowa Winder 3,30m Quill Flaga reklamowa Winder 3,30m Quill
239,00 zł 239,00 zł
szt.
Flaga reklamowa Shimmer 2,5m z napełnianą podstawą Flaga reklamowa Shimmer 2,5m z napełnianą podstawą Flaga reklamowa Shimmer 2,5m z napełnianą podstawą
189,00 zł 189,00 zł
szt.
Lada degustacyjna Counta stoisko promocyjne Lada degustacyjna Counta stoisko promocyjne Lada degustacyjna Counta stoisko promocyjne
539,00 zł 539,00 zł
szt.
Rozkładany stojak na ulotki A4 Rozkładany stojak na ulotki A4 Rozkładany stojak na ulotki A4
445,00 zł 445,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Bezpieczne zakupy
  • Wygodne formy płatności
  • Gwarancja na każdy produkt
  • Szyfrowane dane i transakcje
Cenniki do pobrania
Pobierz lub zobacz cennik wszystkich naszych produktów.
Plakaty A1 Plakaty A1
124,20 zł
projekty
zobacz więcej
Plakaty A2 Plakaty A2
66,70 zł
projekty
zobacz więcej
Plakaty A3 Plakaty A3
46,00 zł
projekty
zobacz więcej
Plakaty B1 Plakaty B1
126,50 zł
projekty
zobacz więcej
Plakaty B2 Plakaty B2
66,70 zł
projekty
zobacz więcej
Plakaty B3 Plakaty B3
46,00 zł
projekty
zobacz więcej

Druk plakatów

 
Plakaty niemal od zawsze towarzyszą nam w codziennym życiu. W ostatnich latach, na ulicach pojawia się ich tak dużo, że niektórzy mogą mieć ich nawet nieco dość. Nie da się jednak zaprzeczyć, że pełnią one bardzo ważną rolę informacyjną. Wykorzystywane są one przez najróżniejsze instytucje oraz firmy, które w ten sposób mogą przekazać informacje o swojej ofercie większej liczbie osób. Odpowiednio zaprojektowany oraz wykonany plakat, może skutecznie przyciągnąć uwagę i zachęcić do skorzystania z oferty.
 
Różne rodzaje plakatów
 
Plakaty mają bardzo różne przeznaczenie. W olbrzymiej większości są one formą reklamy, która jest mocno rozpowszechniona i bardzo chętnie wykorzystywana. Dzięki nim, w atrakcyjny dla odbiorców sposób, można przekazać ważne dla nas informacje, które ich zaciekawią i skłonią do zainteresowania się naszą ofertą. I chodzi tutaj nie tylko komercyjne przedsiębiorstwa, ale także chociażby o instytucje kulturalne, które w ten sposób informują o nadchodzących wydarzeniach. Możliwości jakie daje nam plakat są ogromne, wystarczy tylko właściwie z nich skorzystać.
 
Atrakcyjna grafika
 
Wygląd plakatu, zastosowane w nim kolory, czy znajdujące się na nim zdjęcia lub obrazki, to te elementy, które w głównej mierze przyciągają wzrok przechodniów. Projekt graficzny plakatu musi być dokładnie przemyślany, aby w żaden sposób nie zniechęcić odbiorców do wczytania się w informacje na nim zawarte. Wbrew pozorom nie jest to wcale łatwe zadanie, dlatego warto pozostawić je w rękach fachowców, którzy profesjonalnie zajmują się tworzeniem tego typu prac. Tacy ludzie najlepiej wiedzą jakie kompozycje kolorystyczne zadziałają na wyobraźnie przechodniów oraz jak wkomponować w taką grafikę tekst, aby był on jak najbardziej czytelny.
 
Profesjonalny wydruk
 
Perfekcyjna grafika to wciąż zbyt mało, aby plakaty okazały się sukcesem. Niezbędny jest także profesjonalny wydruk najwyższej jakości. Tylko wtedy uzyskamy najlepsze nasycenie kolorów, które wydobędzie z projektu wszystko to co najlepsze. Dlatego też, zadanie to powinniśmy powierzyć renomowanej drukarni, która na swoim koncie ma już wiele zrealizowanych zleceń tego rodzaju. 
Do takich firm z pewnością należy Retio. Wydruk plakatów to dla nas codzienność, jednak do każdego klienta zawsze podchodzimy w sposób indywidualny, starając się spełnić wszystkie jego oczekiwania. Dzięki temu, możemy pochwalić się sporą grupą stałych klientów, którzy chętnie powracają do nas z kolejnymi projektami do realizacji, wiedząc, iż można nam w pełni zaufać.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl