BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA NA ZAWSZE!
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma brutto: 0,00 zł

Systemy wystawiennicze najwyższej jakości!

Zaufało nam już ponad 2500 firm, między innymi:

Musisz to mieć!
Rollup Wasp 80 x 210 cm Ekonomiczny Rollup Wasp 80 x 210 cm Ekonomiczny Rollup Wasp 80 x 210 cm Ekonomiczny
149,00 zł 149,00 zł
szt.
Flaga reklamowa Winder 3,30m Quill Flaga reklamowa Winder 3,30m Quill Flaga reklamowa Winder 3,30m Quill
239,00 zł 239,00 zł
szt.
Rozkładany stojak na ulotki A4 Rozkładany stojak na ulotki A4 Rozkładany stojak na ulotki A4
445,00 zł 445,00 zł
Stojak na plakat A4 OWZ Stojak na plakat A4 OWZ Stojak na plakat A4 OWZ
175,00 zł 175,00 zł
szt.
Rozkładany stojak na ulotki A4 AKRYL Rozkładany stojak na ulotki A4 AKRYL Rozkładany stojak na ulotki A4 AKRYL
355,00 zł 355,00 zł
szt.
Lada degustacyjna Counta stoisko promocyjne Lada degustacyjna Counta stoisko promocyjne Lada degustacyjna Counta stoisko promocyjne
539,00 zł 539,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Bezpieczne zakupy
  • Wygodne formy płatności
  • Gwarancja na każdy produkt
  • Szyfrowane dane i transakcje
Cenniki do pobrania
Pobierz lub zobacz cennik wszystkich naszych produktów.
Katalog szyty A4 12 stron Katalog szyty A4 12 stron
437,00 zł
projekty
zobacz więcej
Katalog szyty A4 16 stron Katalog szyty A4 16 stron
575,00 zł
projekty
zobacz więcej
Katalog szyty A4 8 stron Katalog szyty A4 8 stron
425,50 zł
projekty
zobacz więcej

Druk katalogów 

Prowadzenie własnej firmy to nie lada wyzwanie. Praktycznie każdego dnia musimy troszczyć się o to, aby działała ona sprawnie oraz by przybywało nam klientów. A pozyskiwanie ich wcale nie jest tak łatwe jak mogłoby się wydawać. Na rynku działa mnóstwo przedsiębiorstw i każde z nich stara się rozwijać, obsługując jak największą liczbę osób. Konieczne jest zatem zaplanowanie odpowiedniej kampanii promocyjnej, która odpowiednio rozreklamuje naszą działalność. Oprócz tego, nieustannie należy także dbać o dobry wizerunek firmy oraz przygotowywanie materiałów, takich jak katalogi, które będą przyciągać do niej kolejnych odbiorców.
 
Katalogi – przedstaw swoją ofertę
 
Katalog jest doskonałym narzędziem do zaprezentowania swojej oferty większemu gronu osób. Przede wszystkim, możemy w nim przedstawić nasze produkty, ale także dotychczasowe realizacje, czy osiągnięcia firmy. Tak naprawdę, w katalogach może znaleźć się wszystko to, co tylko jest w stanie zachęcić potencjalnych klientów do bliższego przyjrzenia się  naszej firmie oraz jej ofercie. Dużo zależy zatem od naszej własnej inwencji, choć zawsze możemy skorzystać z pomocy fachowców od promocji, którzy doskonale znają się na tego typu zagadnieniach.
 
Katalogi – grafika i treść
 
Katalog promujący działalność jakiejkolwiek firmy musi w pierwszej kolejności przyciągać uwagę odbiorców. Ważne jest zatem to, aby jego projekt graficzny był wykonany profesjonalnie. Nie chcemy przecież, aby klienci pomyśleli, iż nie jesteśmy prężnie działającą firmą, która dba o swój wizerunek. Szata graficzna katalogu jest zatem niezwykle istotna w tym przypadku.
Oprócz grafiki, trzeba jednak postarać się także o wciągającą, rzeczową i zachęcającą treść. Musi ona być napisana w taki sposób, aby odbiorca miał ochotę jeszcze bardziej zagłębić się w temat. Dzięki temu, będzie on bardziej skłonny do tego, aby przyjrzeć się ofercie firmy i zapoznać się z jej szczegółami, czy nawet by skontaktować się z jej przedstawicielami.
 
Katalogi – wykonanie najwyższej jakości
 
Nie można zapominać także o profesjonalnym wydruku gotowych katalogów. Warto zlecić to zadanie doświadczonej firmie, która na co dzień ma do czynienia z materiałami reklamowymi. Do takich z pewnością należy Retio, która od lat obsługuje szerokie grono klientów reprezentujących najróżniejsze branże. Wiemy doskonale, jak ważne są tego typu materiały dla każdego z naszych klientów. Dlatego do wszystkich zleceń podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, starając się stworzyć dla naszych klientów jak najdoskonalszy produkt.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl